Kalbimdeki Deniz hayranları olarak 2.Sezonu sabırsızlıkla, büyük heyecanla beklememiz sürmektedir. Artık Deniz ve yaşadıklarıyla gerçek mutluluğu elde etmesini istiyoruz. Bir bakıma yaşadığı zorluklar bize önemli dersler çıkartmamızı da sağlamıştır. Yeni sezonda neler değişecek?

Alihan’ın, geri dönüşü haliyle diziye farklı bir heyecan daha katacaktır. Geçen sezon bildiğiniz üzere pek aktif karakter değildi. Ailesini terk etmiş ama, yaşadıklarından habersiz çoçuklarını farkında olmadan yüz üstü bırakmıştı. Artık daha olgun, düşünceli ve çoçuklarına kendini affetirmek için mücadeleci karakteri daha baskın olacaktır. Deniz’e, karşı yaptığı haksızlıklardan ötürü kalbini yeniden kazanmak için haliyle kafasını karıştıracak ve Mirat’la, olan ilişkisine de yansıyabilecektir.

Alihan, aktif karakter olacağı yeni sezonda bazı olayları tersine çevireceği aşikardır. Bakalım yeni Alihan’ın, dürüst olup iyi karaktere mi bürünecek? Yoksa Deniz’i, yeniden kazanmak için çeşitli planlar ve entrikalarıyla karşımıza mı çıkacaktır? Özellikle hayranlarımızdan onun hakkında ve gelişmeleri tahminen yorumlarını beklemekteyiz.

alihan geri dönüşü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here