Deniz, herkesin imrenebileceği mutlu, rahat hayata sahiptir. Kalbimdeki Deniz Dizisinin ana karakterinin birden bütün hayatların nasıl değişecek?

 

 

kalbimdekideniz-net-birden-butun-hayatlar-degisecek

Alihan, Deniz uzun zaman boyunca evlililer, iki tane çocukları vardır. Herşey güzel giderken Alihan, içinde ki güçsüz kişiliğini ortaya çıkartmıştır. Bambaşka birisi haline gelirken bütün yatırımlarını eğlenmeye harcamaya başlamış, hayatını günü birlik yaşamaktaydı. Deniz, kocasını yeniden kazanmak için çabalasa da Alihan’ın, çoktan bütün herşeyini kaybetmesi onları büyük çıkmasa sokacaktır. Asıl kayışı koparan olay ise Deniz’in, aldatılması olacaktır. Aldatıldıktan sonra eşiyle ayrılmaya karar verirken yıllar boyunca sürdüğü mutlu hayatı değişime uğrayacaktır. Önünde bir çok zorluklar çıkarak, gerçek dünyanın yüzünü de keşfetmek zorunda kalacak.

Deniz, bir anne olarak mücadele etmek zorundadır. Başka seçeneği olmaması girdiği yükün altında ezilmesine neden olacaktır. Zorlu zamanların ardından Mirat, bütün sıcaklığı, samimiyetiyle hayatına girdikten sonra Kalbimdeki Deniz, asıl mutluluğu, aşkı tadacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here