Kalbimdeki Deniz oyuncusu Hakan Eratik, Kötü Rol de Bu sefer ekranlara kötü karakter olarak dönüyor. Deniz’in, terk eden eşi rolünü üstlenecektir. 

kalbimdekideniz-net-alihan

Onun hayatı evliliğine olan bağımsızlığından, başka bir yerlere ait olma hissiyle başlayacaktır. Deniz, yaşadığı aşk sadece içinde kısa zaman sürmüştür. Evlilikle beraber artan sorumluluklarıyla başa çıkamamış, sonunda durdurulmayan bir buhranın içinde kendini bulacaktır. Sonunda ailesini bırakarak her şeyi kenarı koyacak, gitmeyi gözüne kestirerek ailesini zor durumda bırakacaktır. İleri de yaşayacağı pişmanlığın, vicdanın bedelini ödeyerek Mirat’ın da, büyük düşmanı olacaktır.

kalbimdeki-deniz-hakan-eratik-kimdir

Kalbimdeki deniz dizisi Hakan Eratik Kimdir?

7 Eylül 1977 yılında, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Deneyimli oyuncumuz üstelik şarkıcı Yeşim Salkım, ile evlidir. Yükselişini sağlayan Filinta, projesiyle uzun süre seyircilerin karşısında karakteriyle büyük heyecanlar yaratmıştır.  Özellikle Ahmet Kural’la, benzerliği sürekli dile gelirken, bu durumdan memnun olduğunu çekinmeden her zaman belirtmiştir. Kalbimdeki Deniz izle, projesinde ona başarılar dilerken, kötününde kötüsü olduğu belirterek, dizi hakkında sessizliğini korumuştur.

kalbimdeki-deniz-oyuncusu-hakan-eratik
kalbimdeki deniz oyuncusu hakan eratik

1 YORUM

  1. Severek yakından takip ettiğim oyunculardan bir tanesidir. Hakan Eratik, karakterinin hakkını vereceğinden adım gibi eminim. Kendisine kalbimdeki deniz başarılar diliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here