Giderek başlayacağı tarihe yakınlaştığımız Kalbimdeki Deniz 3.Tanıtım Fragmanı yayınlanmıştır. Deniz’in, hayatının değişimini işleyecen teaser, onun gözünden ailesini, yaşadıklarına tanıklık edeceksiniz.


Deniz, rahat sürdüğü hayatı düşmanlarının gözüne batmıştır. Türlü entrikalar çevirerek Alihan’dan, onu ayıracak planı kurmuşlardır. Alihan’ın, başka bir kadınla beraberliğini öğrenen Deniz, başı dünyasına yıkılarak, gururunun sesini dinleyecektir. Bütün ailesini toparlayarak rahat yaşamını bir kenarı bırakıp, çok uzaklara kendi ayaklarının üstünde duracakları yeni dünyayı tercih etmiştir. Yalnız düşmanları, yaşadıkları peşini asla bırakmayacaktır. Deniz, tam dibe battım derken Mirat’la, tanışması Kalbimdeki Deniz izle, onu tekrar hayata tutacak gelişme olur.
Entrikaların fazlasıyla boy göstereceği yeni dizimizin son fragmanı ile konusuna daha fazla anlayabileceksiniz. Eğer sevebileceğiniz, izleyeceğiniz bir dizi olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum panelimizden bunu belirtici düşüncelerinizi yazınız.

kalbimdekideniz-net-3-fragmani

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here