Kalbimdeki Deniz 1. Bölüm (22 Ekim Cumartesi)
22 Ekim Cumartesi günü başlayacak yeni dizimiz ekranlara merhaba diyecektir. Başlangıçta Deniz ve Ailesini tanıyacağız. Alihan’la, görünümde mutlu evlilik yaşamış gibi gözükse de, aslında içlerinde büyük yıkımla mücadele etmekteydi.

En yakın arkadaşı sandığı Hülya, sürekli arkasından kuyusunu kazmaktadır. Nedeni ise Deniz’in, hayatını hep kıskanmış, imrenmiştir. Alihan’ın, zaaflarını kullanarak onların evliliklerini bozacaktır. Giderek işi kötüleşen Alihan, tamamen gece hayatlarına adamıştır. Bunda yetmezmiş gibi Deniz’i, aldatınca bardağı taşıran son damla olur. Boşanma kararı alan çift artık resmi olarak bekar kalmışlardır.

Kalbimdeki Deniz dizisi asıl olaylar ise bundan sonra başlayacaktır. Deniz, iki tane çocuğuna bakmak zorundadır. Üstelik kocası bütün paralarını da kaybetmiştir. Yaşlı babasıyla çaresiz halde kalırken eski evlerine yerleşme kararı alırlar. Sosyeteden, birden mahalle hayatına inmek zorunda kalırlarken alışma süreçinde zorluk çekeceklerdir. Mahalle sakinlerinde dikkatini çekerlerken onları bambaşka bir dünya bekliyor olacaktır. Asıl kilit nokta ise Deniz ile Mirat’ın, sürpriz tanışması olacaktır.

kalbimdekideniznet-kalbimdeki-deniz-dizisi-1-bolum-izle

3 YORUMLAR

  1. Flim cok güzel, fakat gereksiz uzatmalar ve müziğin sesinden konuşmaları anlayamadım. Insanin keyfi kaçıyor.vazgeciyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here