Kalbimdeki Deniz 10.Bölüm Neler Oldu? (24 Aralık Cumartesi)

Son yaşanan olayların akibetini merakla bekliyoruz. Ece’nin, babasıyla sosyal medya üzerinden sahte hesapla konuşurken tam kimliğini söylemek için hazırdı. O sırada Deniz, odasında tablet başında olduğunu görünce elinden almış, konuşmaları okumuştur. Alihan’la, aylar sonra görüşmesi onda büyük etki bırakacaktır. Dengesini tamamen bozar.

Mustafa, Ece derslerini iyileştirmesi adına yardım eli uzatmıştır. Beraber çalıştıkları sürede yakınlaşmışlardır. Haliyle Fikriye’nin, dikkatını çeker, kızıyla birlikte olmasını düşündüğünden dolayı Mustafa, üzerinden yeni entrika peşine düşecektir. Bu sefer Ece’yi, buna alet eder.

Alihan’ın, çocuklarının özleminden dolayı Şebnem’le, arası giderek açılmıştır. Artık son noktaya gelirlerken son kozunu oynamaya karar veren Şebnem, hamileliği üzerinden vurur. Bebeğini aldıracağını söyleyerek onun gözünü korkutmayı başarır, artık Alihan, eli bağlıdır.

Deniz’in, yeni işine başlaması ve yaşadığı son olayların sıkıntısı içinde giderek artmıştır.  Omuzlarında ki yükü daha fazla taşıyacakdermanı kalmadığında ise hamileliğiyle ilgili büyük sıkıntı yaşar. Üzücü olayların artacağı Kalbimdeki Deniz bu haftasında kesinlikle kaçırmamınızı tavsiye ediyoruz. 20:00’da ekranlarınızın başında buluşuyoruz!

10-bolum

2 YORUMLAR

  1. deniz bakalim ne namana kadar eşek olacak yol fikriye cin gibi yok hülya böyle giderse bu dizi biter bu devirde böyle saf mi var bırakin insanları aptal yerine koymayı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here