Kalbimdeki Deniz 11.Bölümü 7 Ocak Cumartesi Neler Olacak?

Şok gelişmelerin ardı arkası kesilmeyen Kalbimdeki Deniz yeni bölümüde bebeğini kaybeden bir annenin acısına ortak olacağız. Deniz, yaşadığı stresler, son olayların yükü hayatını artık farklı şekillendirmesine neden olacaktır. Son sınavı ve Alihan’a, büyük sorumluluğu olan bebeğinin acısını yaşamaktadır. Katlanılmaz durumdayken tek elinden tutan kişi Mirat, olur. Her zamankinden daha fazla destek verecektir.

Hülya, büyük zaferi kutlamak için hemen Şebnem’e, haber vermiştir. Kozları iyicene Alihan, tarafında eline geçiren Şebnem, elini tamamen bağlar. Diyar, sevgilisinin İstanbul’a, gelerek romantik anlar yaşayarak son günlerde en mutlu o’dur. Yalnız Serdem’in, varlığından kimseyi haberdar etmeyecektir.

Fikriye, Ece’ye karşı kolejinde büyük sürpriz yaşatmıştır. İkisi arasında büyük savaş iyicene körüklenmeye başlar. Yalnız son yaşananlardan hoşnut olmayan Hülya, Ece’yi, rezil etmesinden dolayı ona kızacaktır. Mustafa, doğum günü partisi için Ece, sürpriz yapmıştır. Bu sefer kalbini fethedecektir. Kalbimdeki Deniz 7 ocak sonunda ise beklenmedik bir son sizleri bekliyor olacaktır. 11.Bölüm sürpriz olayı nedir?

kalbimdeki-deniz-11-bolum

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here