Sokakta kediyi bulmak için harekete geçen Ozan, birden yolun gidişatına kaptırarak kendini bilmediği yerde bulmuştur. Karşısında tehlikenin farkına vardığında içini büyük korku salar.

Kalbimdeki Deniz Yeni bölümünde tam sarhoşun birisinin karşısındayken onu beklenmedik sürpriz birisi kurtarmıştır. Tekrardan evine dönmeyi başararak, aynı hatayı bir daha tekrarlayacağını sanmıyoruz. Yalnız ona yardımcı olan kişinin kim olduğu ailemizi büyük bir şaşkınlığa uğratacak. Figen, Mustafa’dan hoşlandığını Ece’ye, açıklarken yakınlaştıkları zamanda geri adım Ece, atmıştır. Fikriye, ise bununla yetinmeyerek üstelik İbrahim’le, konuşacak ve Ece’ye, fitne atarak üstüne salacaktır. Mustafa, rahatsız ettiğini öğrendiğinde bu sefer tavrını İbrahim’e, karşı çok sert gösterecektir.

Diyar’ı, ise abilerinin İstanbul’a, gelme haberini duymasıyla büyük endişe, korku içine girmiştir. Serdem’le birleşmelerini dahi kutlayamamaktadır.

Alihan, sonunda ilk adımını atmaya karar vererek Şebnem’e, yalan söyleyecektir. İş seyahatine çıkacağını söylemiştir. Asıl hedefi çocuklarını görmeye gitmektir. Şebnem, bunu anladığından dolayı engel olmak için türlü entrikalara başvuracak. 11.Bölüm kaldığı yerden 14 ocak cumartesi güzelliğiyle devam edecektir.

k 12

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here