Kalbimdeki Deniz 13.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz yeni bölümünde neler yaşanacak?

Son yaşanan olayları öncelikle bağlayalım. Alihan, iş seyahatine çıkma yalanıyla çocuklarını uzaktan bile olsa durumlarını görmek için İstanbul, gitmeyi göze almıştır. Kalbimdeki Deniz Son Bölüm yaşanacaklarında ise sonunda onları bulmayı başarır. Uzaktan seyrederken yaptığı hatanın tekrardan farkına varıp, yüzleşme cesaretini dahi bulamaz. Tam onları uzaktan gözlerken Deniz’le, bakışmışlardır. Farkına vardığında direk kaçarak, karanlıkta kaybolur. Deniz, ise sonunda onu görmenin heyecanıyla şaşırmıştır. Ama bir türlü kimseye Alihan’ı, gördüğünü ispat edememiştir. Yine de bu işin peşini bırakmayacaktır. Polisler sayesinde konakladığı oteli öğrenerek artık geri döndüğünden emindir. Yalnız Mirat’la, yüzleşmelerine neden olurken artık eski eşini sildiğini söyleyerek ama, yüzleşmek için karşısına geçeceğini söyler.

Şebnem, İstanbul’a, gitme acısını Alihan’dan, çıkaracağının sözünü kendine vermiştir. Artık Hülya’la, beraber sürdürdükleri oyuna yeni planlar eklemek zorunda kalacaklardır. Haliyle kayıpları büyük olabileceğinden dolayı acımasız olacakları da aşikardır.

Fikriye, yine ortalığı kızıştırmaktan geri kalmayacaktır. Ece’ye, bir kere kafayı takmıştır. Mustafa’nın, onun yüzünden kavga ettiğini babasına açıklarken, Mustafa, büyük tepkiyle karşılaşırken Deniz’i de, zor durumda bırakmıştır. Ece ile aralarına da yavaştan duvarlar örülmeye başlar. Mirat, yine tepkisini koysa da bu sefer Fikriye’nin, tavrı ona karşı sert gerçekleşecek.

Deniz, at çiftliğinde Mirat’ın, refaransı ile kafeyi işletmesi konusunda ikna eder. Bu olay Hülya, iyicene tedirgin ederken Fikriye’le, harekete geçerek yeni entrika kurarlar. Bu sefer onu evden de uzak tutmak için yeni kozlar geliştireceklerdir.

Kalbimdeki Deniz 13.Bölümüyle 21 Ocak Cumartesi yine sürpriz olaylara bağlanacak.

kalbimdeki deniz 13.bolum

 

1 YORUM

  1. Filmde anlatılan iki konu var.
    İnsanın insan sıfatından çıktığında nasıl bir hal aldığı.
    İnsan olması gereken şekilde yaşadığına ortaya çıkan mukenmellik .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here