Kalbimdeki Deniz Son Bölüm gelişmelerinde Mustafa, Ece’le konuşurken başını belaya soktuğu gençler tarafından arkasından vurularak saldırıya uğramıştır. Nefeslerimizi tuttuğumuz o anların yeni bölümünde neler oldu?

Ece’nin, çığlıklarıyla olay yerine ambulans yetişerek hastaneye gitmişlerdir. Durumu giderek ciddileşen Mustafa’nın, kanaması durmamaktadır. Bütün mahalle olaydan haberdar olarak bir araya gelerek seferber olacaklardır. Fikret, her zaman ki gibi en kötü zamanda bile ortalığı kızıştırmaktan geri kalmıyor. Hedefinde ise Mustafa, durumunu Ece ile Deniz’e, bağlayarak herkesi kışkırtmaya çalışsa da Mirat’tan, sert tepki almıştır. Ece, ise İbrahim’in, yüzünden Mustafa, yanında olamamanın üzüntüsünü yaşamaktadır ama, yine de aklından çıkmıyor.

Yeni işine adapte olmaya çalışan Deniz’i, ise Emin’in, planlarıyla güçlü kalmaya çalışmaktadır. Diyar, ise kötü sürpriz beklemektedir. Salman Ağa, Mirat’a ulaşmayı başarır. Konuşmaları birbirlerine meydan okumaları üzerine olaylar giderek büyür.

kalbimdeki deniz 14.bolum

Deniz, Mirat dertleşirlerken kaza ile biraz yan yana çekilirler. Buna şahit olan Diyar, ise yanlış düşünceye kapılır. 28 Ocak Cumartesi Kalbimdeki Deniz 14.Bölümünde olaylar bunlarla sınırlı değildir. Ferhat, Ece’ye karşı büyük öfkesi durdurulmaz hal alırken, harekete geçerek canını yakmaya çalışacaktır. Asıl sürpriz ise Diyar, ailesi tarafından gerçekleşecek.

Tüyolarımız şimdilik bunlarla sınırlıdır. Lütfen 20:00’da yine aynı saatte dizimizin hayranları olarak sosyal medya üzerinden buluşalım!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here