Kalbimdeki Deniz 15.Bölümü ile 4 Şubat Cuma neler olacak? Yaklaşan tehlikeden korkan Diyar, Serdem’le buluşarak hayatlarının en önemli kararlarını verirler. Diyar, daha fazla mücadele edemeyeceğini hissederek ortadan tamamen kaybolmuştur. Deniz ve Mirat onu yarı yolda bırakmayacaklarından mücadelesine ortak olacaklardır.

Ece, yaşadığı travmalardan dolayı yorulmuştur. Hülya, yeniden yanında yaşaması için onunla ikna edici konuşma yaparak, bu sefer kafasını karıştırmayı başarır. Ece, herkesi şaşırtan bir seçim yaptığını annesine açıklarken bu kararı özellikle Deniz’e, yeni sürpriz olacaktır.

Nejat, ise eşinin daha fazla Deniz’in, hayatına karışmasına tahammülü kalmamıştır. Artık aralarında büyük kıskançlık olduğunun farkındadır. Eğer davranışlarına çeki düzen vermez ise onu boşayacağını açıklayarak, kararlıdır.

Fikret’in, yeni hedefi Mustafa, olduğunu biliyorsunuz. Figen’le, beraber olmaları için türlü entrikalar çevirmesi ardından daha fazla üstüne gelinmesinden hoşnut olmayan Mustafa, ikisine de tepkisini gösterir. Mustafa ile Ece, giderek yakınlaşırlarken önlerinde ki engele rağmen aralarında ki bağı giderek kuvvetlenir.

Deniz’in Çalıştığı çiftlikte Aşçı Emin, artık sınırını aşmıştır. Aralarında bilmediği husumethakaret noktasına vardığında ise Emin’in, tavırlarına şahit olan Mirat’ın, tepkisi büyük olur. Emin’le, yumruklaşır. Bu olay ardından Hülya, lehine çevirerek Mirat’la, Deniz’in, bağılarını kopartmak için yeni plan kuracaktır.

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm gelişecek olaylar bunlarla sınırlı olmayacaktır. Yeni Bölüm yaşanacaklarını kesinlikle kaçırmayınız, heyecan ve aksiyon büyük! Yorumlarınızı ihmal etmeyiniz.

kalbimdeki deniz 15.bolum

1 YORUM

  1. Bu kadar kötülük olmaz artik rahmetli Erol TAŞ’ı geçtiniz seyirciyi biraz rahatlatın artık yeter.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here