Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 11 Şubat Cumartesi Fox Tv ekranlarında sizinle tekrardan buluşacaktır. Kalbimdeki Deniz 16.Bölümünde neler oldu?

Mirat’ın, adam öldürmeye teşebbüsten sabıkalı olduğu ortaya çıkması herkesi şaşırtmıştır. Üstelik Aşçı Emin’le, kavga etmelerine şahit olan Deniz ve Ece, ona karşı karışık duygular beslemeye başlayarak korku, güvensizlik içlerinde giderek büyüyecektir. Hülya, ise fırsata çevirerek Mirat’a, karşı Deniz’i, kışkırtarak can güvenliklerinin olmadığını ve bir an önce ondan uzaklaşmaları gerektiğini söyleyerek baskı uygulayarak, başarılı da olur.

Dizimizin yeni karakteri Artun, ise olayları uzaktan izlemeyi sürdürmektedir. Deniz’i, yakından tanımaya çalışırken diğer yandan Mirat’ın, seans tedavilerine başlamıştır.

Serdem, aşkını korumaya çalışırken gece üşüterek ağır hastalığa yakalanır. Diyar’ın, tek çaresi ise Mirat’tan, yardım istemek olur. İsteğini geri çevirmeyerek evin içine yeni birisi daha katılacaktır. Herkes seferber olarak Serdem’in, iyileşmesi için mücadele ederler.

Mustafa, ona asılan Figen’e, sert çıkışarak geri itmiştir. Ece, ile zaman geçirirlerken artık babasının ondan özür dilemesini ister. Çiftimiz giderek yakınlaşmaktadırlar.

Günün sonunda Deniz, evden ayrılmasını sorgulamaya başlar. Hülya’nın, baskıları onu ikna ederken Mirat’a, güvensizliği ve geçmişini yeniden gözden geçirirken yeni alacağı karar yine büyük sürpriz olayları berabernde getirecektir.

kalbimdeki deniz 16.bolum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here