Kalbimdeki Deniz 17.Bölümü ile 18 Ocak Cumartesi kaldığı yerden sizlerle olacaktır. Son Bölüm yaşanacaklarında Mirat, Deniz, evi terk etmesiyle büyük şok yaşıyor.

Mirat, Deniz gitmesi üzerine büyük üzgünlük yaşamıştır. Diyar, ne kadar üzülse de sevdiği adamı riske atmamak için silahın ona ait olduğunu itiraf edememiştir. Mirat’ın, eski hüküm yemesi mahalle de söylentileri giderek yayılmıştır. Herkesin tavrına maruz kalmasının sebebini anlamaya çalışarak bu dedikoduyu kimin çıkarttığını öğrenmeye çalışsa da Mirat, eli bomboştur.

Deniz, Ece’nin okul kaydını özel okuldan alarak, devlet lisesine yerleştirmiştir. Bu durum onlar arasında yeni krizlerin yaşanmasına neden olabilir. Hülya, Deniz’e bulduğu evi göstererek kiralamaları için üzerinde baskı yapmaya devam edecektir.

Hülya’nın, etkisiyle Orhan, Deniz’e, duygularını açmıştır. Deniz’in, büyük tepkisiyle karşılaşarak cevabı sert olur. Üstelik Mirat’la da, dostlukların tamamen bitmesine neden olmuştur. Orhan’ın, yeni aldığı karar ile çiftlikten ayrılmıştır.

Şebnem, artık Alihan’la, eskisi gibi olamıyacağının farkındadır. Bu sebeple eski aşkına tekrardan yönelir. Aralarını düzeltmeye çalışsa da Alihan, bunun farkına varır.

Gerçekler ortaya çıkacak mı? Deniz, silah kimin olduğunu ve Mirat’ın, hükümlülük nedenini öğrenmiştir. Hülya, yine ortalığı karıştırmaktan vazgeçmeyerek yeniden eve dönmemesi için uğraşır.

Kalbimdeki Deniz Son bölüm hakkında yorumlarınızı bekliyoruz!

kalbimdeki deniz 17.bolum

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here