Fox Tv Kanalında Kalbimdeki Deniz Son Bölümüyle 25 Şubat Cumartesi günü sizlerle olacak. Kalbimdeki Deniz 18.Bölüm Özeti, yeni bölümünde neler oldu?

Mirat’la, alakalı gerçekler ortaya çıktı! Deniz, Mirat’ın suçsuz olduğunu anladığında ailesini de yanına alarak tekrardan eve dönmüştür. Her biri özür dileyerek yeniden kalbini kazanmayı başarırlar. Yalnız bu geri dönüş ise Mirat ile Deniz, arasında ki bağın daha fazla kuvvetlenmesine neden olmuştur. Yakınlaşmalarından haberdar olan Hülya, hemen harekete geçerek yeni entrikalara başvuracaktır.

Ali’nin, Serdem olduğunu öğrenen Mirat, şaşırır. Diyar’la, yüzleşmeleri sırasında konuşmalarına kulak misafiri olan Deniz, bir şeylerin yanlış gittiğini anlar. Diyar’ı, göz hapsine alarak, takip eder. Tanık olduğu olay ise Deniz’i, şoka uğratacaktır.

Alihan, kredi ödemeleriyle ilgili bir adım atarak Şebnem ve Hülya’yı, korkutarak tedirgin olmalarına neden olmuştur. Mustafa ve Ece, tarafında ise yarı tatilinden yararlanıp, daha fazla zaman geçirirlerken yakınlaşacaklar.

Son gelişmelerinde ise sonunda Hülya, yakayı ele vermek üzeridedir. Orhan’ın, Mirat’la arasının düzelmeyeceğini bilse bile eski dostuna bir iyilik yapmak isteyerek mektup yazmıştır. Bu mektupta ise Hülya, ile alakalı gerçekler yatmaktadır. Bakalım Mirat ve Deniz, okuyabilecekler midir?

Kalbimdeki Deniz heyecanı tüm hızıyla sürüyor! Yeni bölüm hakkında yorumlarınızı beklemekteyiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here