Son Bölümüyle 4 Mart Cumartesi günü Fox kanalında sizlerle olacak olan Kalbimdeki Deniz 19. Bölümünde neler oldu?

Hülya, başı büyük beladadır. İlk defa başka birisine kontrolleri eline vermenin şokunu, hazmedemediği egosuyla başı beladadır. Umarız bu olay ona planlarıyla Deniz’e, nasıl hissettirdiğini anlayabilir. Deniz, tanık olduğu olayların etkisiyle Diyar’la, mesafesini açmıştır. Mirat, ise Serdem’in, daha fazla dışarda ızdırap çekmesine müsaade edemez, yufka yüreğiyle karar alarak çiftlikte kalmasını sağlar.

Ece ile Mustafa, geçirdikleri zamanlarda artık aşkın ateşine düşmüşlerdir. Birbirleriyle o kadar iyi anlaşmaktadırlar ki, artık ruh ikizi olduklarına inanırlar. Figen, ise Ferhat’a, yakınlaşmasını sürdürmektedir. Fikriye, hafızasını kaybederek kişisel değişime uğraması herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanmaktadır.

Artun’un, Deniz’e karşı ilgi göstermesini hazmedemeyen Mirat, kıskançlık duyguları içinde Deniz’e, bir adım daha yaklaşmayı kararlaştırır. Artun’la, olan mücadelesinde Hülya, eline koz geçirmek için onun hakkında araştırmalara başlarken öğrendiği açığı büyük olay yaratıp, sizlerde çok şaşıracaksınız. Kalbimdeki Deniz yeni bölümü hakkında yorumlarınızı beklemekteyiz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here