Pastel Film’in, Kalbimdeki Deniz 2.Tanıtım Fragmanı yayınlandı. Daha önceden yakın zaman da paylaşılacağını söylediğimizi hatırlatarak, sözümüz de durduğumuzu öncelikle belirtmeliyiz.

Bu tanıtımında dizinin hikayesinde ki soru işaretlerine yanıt bularak, konusunu daha detaylı anlamanızı sağlayacaktır. Deniz, herşeyini kaybeden kocası yüzünden büyük geçim sıkıntısı yaşamaktadırlar. Üstelik bunda yetmizmiş gibi, aldatıldığını öğrendiğinde dünyası kararacak gururunun sözünü dinleyerek çocuklarını alıp, boşanmayı kararlaştıracaktır. Artık eski hayatından eser kalmamıştır. Evlatları için dik durmak zorundadır. Nereden başlayacağını bilmese de, eski bir ev bulmayı başarmıştır. Oraya yerleştiklerinde onları büyük sürpriz bekliyor olacaktır.

Evin sahibi Mirat, neler olduğunu anlamasa da böylece yardıma muhtaç olan aileyi geri çevirmeyecektir. Özellikle Deniz’in, gözünde ki korku, dürüstlüğü ve masumluğuna hayran kalarak yardım elini uzatır. Kalbimdeki Deniz izle büyük macera, hayata tutunma mücadelesine giren karakterlerimizi bir sürü olaylar bekliyor olacaktır.

kalbimdekideniz-net-kalbimdeki-deniz-2-bolum-fragmani

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here