Fox Tv 18 Mart Cumartesi günü devam edecek olan Kalbimdeki Deniz 21.Bölümünde neler oldu? Son Bölüm gelişmelerinde Mirat, tutuklanıyor!

Alihan’la, buluşmak için bekleyen Mirat, boşuna beklemiştir. O sırada Aşçı Emin’in, öldüğünü öğrendiğinde büyük şoka uğrar. O sırada polisler çevredeki insanlardan ifadelerini alırken tek husumeti olduğu kişi Mirat, açıklamalarını yaparlar. Bundan ötürü Emin’in, tek zanlısı olarak Mirat, olmuştur. Polisler Mirat’ı, tutuklamıştır. Diyar, kuzeni ve annesini görme mutluluğunu yaşarken Mirat’ın, tutuklanması Serdem’le, geleceğinin bozulacağını düşünerek korkar.

Mustafa, Ece tarafında ise sonunda birbirlerine olan aşklarını itiraf etmeyi başarmıştır. Genç çiftimiz aşklarını yaşamaya başlarlar. Deniz’in, büyük çabalarıyla Mirat, özgür kalmıştır. Mirat, duygularını sonunda Deniz’e, açıklamak için cesareti bulurken Deniz, onu engeller.

Şebnem, Alihan aralarında ki buzları eritmişlerdir. Alihan, evlenme teklifi eder. Düğünden önce Alihan, çocukları ve Deniz’le, yüzleşmek için İstanbul’a, yola çıksa da onu büyük sürpriz bekliyor olacak. Kalbimdeki Deniz Yeni Bölümü ile 18 Mart günü sizlerle olacak!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here