Fox Tv kanalında 1 Nisan Cumartesi Günü Devam Edecek Olan Kalbimdeki Deniz 23.Bölümünde Neler Oldu? Kalbimdeki Deniz Son Bölüm Mirat, ölüyor mu?

Deniz’in, neyi ne kadar öğrendiğinin farkında olmayan Hülya, yine son anda kendi gerçeklerin ortaya çıkmasından kurtulmuştur. Bu sırada ise Mirat’la, olan güven problemlerini düzeltmek için yeni bir adım atar. Bu olay ise Mirat ile Artun, yeniden karşı karşıya getirerek büyük yüzleşme yaşanır. Deniz’e, olan ilgisini açıkca dile getirirken bu durum Mirat’a, huzursuzluk yaratmıştır.

Hülya, Nejat’tan, duyduğu bir haberle telaşlı arabasını sürerken Suriyeli, bir kız çocuğuna çarpar. Onun tedavisini üstlenerek, ilgilenir ve yeniden çocuk özlemini içinde yaşayacaktır. Turgut’un, gelişi ise Figen, cephesinde Ferhat’la, ilişkisini öğrenip, panik yaşamasına neden olacaktır. Diyar’ın, telefon konuşmasına şahit olan Deniz, onun bir ilişkisi olduğundan artık emindir. Diyar ve Serdem, bir arada yakalanmıştır. Mirat’ı, ise yeni sürpriz beklerken ölümle burun buruna gelmesine neden olacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here