Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm Fotoğrafları sizlerle. Deniz’in, hamile olduğu ortaya çıkmasıyla iyicene olaylar zıvanadan çıkacaktır. Öncelikle ailesi, Mirat’ın bunu sır olarak saklamasını isteyerek bir seçim yapmak zorunda olduğunun farkındadır. Ece, ise Hülya’ya, haber ederek bu sırrı öğrenmesini sağlar.

Alihan, ailesini özlemeye başlamıştır. Geriye bıraktıklarından dolayı pişmanlık duygusu büyümeye başlar. Hülya, eğer hamile olduğunu öğrenirse geriye döneceği korkusu içini giderek sarmıştır. Şebnem’le, beraber çeşitli entrikalar çevirerek haber olmasına engel olmaya çalışacaklardır. Ece’nin, giderek üstüne gelerek onlarda kalma konusunda ikna etmiştir. Deniz, kesinlikle karşı çıksa da Hülya, bu sefer dikilerek Deniz’i, hiç beklemediği noktadan vuracaktır. Kalbimdeki Deniz dizisi heyecanı giderek büyümektedir, yeni olaylar karakterimizin kaderini önemli şekilde etkileyecek.

Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm Foto Albümü

kalbimdeki-deniz-3-bolum-fotograflari-1 kalbimdeki-deniz-3-bolum-fotograflari-2 kalbimdeki-deniz-3-bolum-fotograflari-3 kalbimdeki-deniz-3-bolum-fotograflari-4 kalbimdeki-deniz-3-bolum-fotograflari-5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here