Kalbimdeki Deniz Sezon Finalinde Neler Oldu? Kalbimdeki Deniz 34. Bölümü ile 17 Haziran Cumartesi Günü Fox Tv kanalında sizlerle yeniden buluşacaktır.

Geçen uzun zaman ardından maalesef dizimiz ekranlara bir süre sezon kapanışı nedeniyle veda etmek zorunda kalacaktır. Yeni sezonda sizleri daha farklı maceralar bekliyor olup, daha fazla heyecanını yaşayacağınızdan emin olmanızı istiyoruz.

Ece, annesiyle, Mirat’ın ilişkisini öğrendiğinde çılgına döner. Mirat ve Deniz, ise aşık olduklarını, evleneceklerini itiraf etmek zorunda kalırlar. Evdeki bütün dengeler alt üst olurken Ece, ise bu ilişkiye engel olabilmek için her şeyi göze almıştır.

Şebnem, Alihan’ın, Kıbrıs’ı terk etmemesi için büyük çılgınlık yapsa da, engel olamamıştır. Alihan, İstanbul’a dönmüştür. İlk işi ise kızıyla hasret gidermek olur. Babasını çok özleyen Ece, annesinin Mirat’la, evleneceğini de açıklar.

Civan’ı, takip eden Şirzat, Diyar’la, buluştuğunu görür ve silahlar patlayacaktır.

Kalbimdeki Deniz son anlarında ise Deniz, ne olursa olsun Mirat’a, duyduğu aşka sarılır ve herkesin beklemediği bir sürpriz kararla karşılarına çıkacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here