Aylardır özlemle beklediğimiz Kalbimdeki Deniz nihayet yeni sezonu ile 9 Eylül Cumartesi açılış yapıyor. En son 35.Bölümüyle kaldığımız yerden devam ederken Deniz ve Mirat’ın, düğününü sabırsızlıkla beklerken düğün yerine Alihan’ın, ani gelişi ve boşanma davasının henüz sonucu netleşmediğinin ortaya çıkışı bütün dengeleri bozacaktır.

Alihan’ın, tek amacı ise ailesini yeniden kurmaktır. Ece, babasının ailesini toparlama çabasını görmesiyle sonuna kadar ona yardımcı olurken Deniz’e, zor anlar yaşatacak. Ne olursa olsun aşklarına sahip çıkmak için karar alan Deniz ile Mirat, karşılarına çıkan bütün engellerle el ele mücadele edeceklerdir.

Diyar’ın, en son ölümden kıl payı kurtulması ile Mirat, artık daha fazla tedbir almaya karar vererek Serdem ve onu koruyacaktır. Çiftimizin evlenmediğini öğrenen Fikriye, geçmişe dair bazı şeyler hatırlarken kafası iyicene karışır. Hafızası yavaştan yerine gelmeye başlarken kendi ailesinin düzenini de bozacak.

Hülya’yı, ise zorlu bir seçim beklemektedir. Kendi hastalığı ve öte yandan hamile olmasıyla yıllarca özlemle beklediği bebeğini kaybetme ihtimali onu büyük üzüntüye boğar.

Ece, talihsiz bir kaza ile hayatlarına birisi girer, bunda yeni oyuncumuz olacaktır. Diğer taraftan Hülya, ise kendi hakkında aldığı bir sürpriz karar ile herkesi evine toplar ve bu olay bütün karakterlerimizi şaşırtacaktır.

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm ile Fox Tv kanalında büyük heyecanıyla her hafta olduğu gibi devam edecek!

kalbimdeki deniz 35.bölüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here