Kalbimdeki Deniz Son Bölümü ile 7 Ekim Cumartesi günü devam ediyor. 39.Bölümünde neler olacak? Önceden yaşanan olayları öncelikle özetleyelim. Deniz ile Alihan’ın, bir arada tutuklanması herkesi büyük şaşkınlığa uğratmıştır. Mirat, bir köşede Deniz’in, çoçuklarını teselli etmeye çalışırken bu olayın ardında hiç beklenmedik sonuçlar bizleri bekliyor olacaktır.

kalbimdeki deniz 39.bölümMirat, Deniz’i, Kurtarabilecek mi?

Deniz’in, tutuklanmasıyle beraber Mirat, sevdiği kadını kurtarmak için kollarını sıvar. Elinden geldiğince araştırmalar yaparken suçsuz olduğunu ispatlamak için bir ipucu elde edip, peşinden gidecektir. Diğer taraftan ise Ozan ile Ece’ye, sahip çıkmak zorundadır. Ozan’ın, üzüntüsünü dindirirken Ece’nin, ise hırçınlıklarını dizginlemek zorundadır.

Mahalle de Dayanışma

Ece, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Özellikle Fikriye, ona sahip çıkarak her ne kadar saç başa yoluşsalar dahi bu mahalle de bir dayanışma vardır. Dışardan gelecek zararla en zor günlerinde her zaman birbirlerine destek olacaklarını hatırlatır. Böylelikle mahalle yeniden entrikasız, dedikodusuz Deniz, için bir araya gelecektir.

Mustafa’nın, Pişmanlığı

Annesi hakkında ön yargılarda kendisine anlatılanlardan ötürü biraz haklı olsada yargısız infazının cezasını çeken Mustafa, annesini kaybetmek üzeredir. Üstelik aklında kurduğu kötü kadından bambaşka birisi olduğunu öğrendiğinde ise onun hayata yeniden dönmesi için elinden geleni yapacaktır.

Deniz, gün sonunda kurtulacak mı?

Mirat, mücadelesnden vazgeçmez. Ama Deniz’i, kurtarmak için ne yaptıysa başarısız sonuçlanır ve attığı adımlar ardında onu kurtarmak için kimsenin beklemediği bir karar vermek zorunda kalacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here