Mirat’ın, son saniye yetiştiği hastane de Deniz’i, bebeğini aldırmaktan vazgeçirmeyi başarmıştır. Kalbimdeki Deniz 4.Bölüm Fotoğrafları sizlerle konunun altından inceleyebilirsiniz.

Yeni bölüm gelişmelerinde ise Deniz, riskli karar almıştır. Ama Alihan’a, duyduğu umut hala içinde büyümektedir. Bunun acısını ileri zamanlarda farkına vardığı an çekmeye başlayacaktır.  Mirat, desteğini göstermeye çalışsa da başkaları tarafından bu ortak sırdan dolayı, yakın durmaları yanlış anlaşılacak. Bunda başlarına epey belaya sokacaktır. Üstelik Mirat, Hülya’nın olayının farklı olduğunu anlamıştır. Şüphelenmeye başlarken kötülük peşinde olduğunu hissettiğini yüzüne vuracaktır. Şebnem,  Alihan’ı kaybetme korkusu giderek içinde büyümeye devam eder. Aralarının açılmasına sebep olacak diyaloglar, tartışmalar yaşarlar. Hülya, sonra ki hedefi ise kaleyi içten fethdetmektir. Mirat’ın, gönlünü kazanmaya çalışarak ön yargılarının yanlış olduğunu ispatlamaya çalışır.

Kalbimdeki Deniz 4.Bölüm Foto Albümü

kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-1 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-2 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-3 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-4 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-5 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-6 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-7 kalbimdeki-deniz-4-bolum-fotograflari-8

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here