Kalbimdeki Deniz 41. Bölümü ile Fox Tv kanalında yarın cumartesi günü sevenleriyle buluşmayı sürdürecek. Son olaylarda Deniz’in, özgürlüğünü kutlamak için sevdiklerini bir araya toparlayan Mirat’a, görüşmediği oğlu Yosef, ile hiç beklemediği yüzleşme gerçekleşmişti. Mirat, sürekli karşısına çıkan ve oğlunun tanımadığı için büyük suçluluk duymuştur. Yine de bir babanın yapması gerektiğini yaparak, onu kazanmak için elinden geleni yapacağını gösterecektir.

kalbimdeki deniz 41.bölüm 21 ekim

Yosef, Gitmeye Karar Verir

Babası ile nihayet yüzleşen ve büyürken yanında olmadığı için onu suçlayarak kimliğini açıklayan Yosef, Mirat’a büyük darbe vurmuştur. Mirat’ın, hayatında en büyük pişmanlığı Yosef’in, çoçukluğunda yanında olamamasıdır. Nihayet oğluna kavuştum derken ön yargıları ve nefretiyle dolmuş olması daha fazla üzülmesine sebep olmuştur. Yine de onu kazanmak için mücadele vereceğini hatta İngiltere’ye, her şeyi bırakıp dönen Yosef’in, yanına gitmek için bir yol arayacaktır.

 

yosef durdurabilecek miEce, Babasının Hatalarını Yüzüne Vurur

Her açıktan yararlanmaya çalışan Alihan, sonunda yaptığı hatalar kızı tarafından yüzüne vurulacaktır. Deniz ve çoçuklarının yaşadığı bütün zorlukların sebebi olmasına rağmen pişkin pişkin çiftimizin arasına girmeye çalışması ve ortlaığı karıştırması Ece’nin, bile canını sıkmıştır ve yabancı birisine onları muhtaç ettiği için babasına çok kızar.

Mustafa, Ece’ye, Teklifi

Annesi ve babasını kaybeden Mustafa, üzüntülü ruh halinden kurtulmak için Amerika’ya, gitmeye karar verir ve Ece’yi de, yanında götürmek için teklif sunar. Ne zaman evleneceklerini sorarken tereddüt eden Ece, aralarında ilişkiyi nişanlılıkla bağlamak ister.

Ece ve Mustafa’nın, Nişanında Büyük Sürpriz

Yine gece ve son olaylarla Kalbimdeki Deniz fena karışacaktır. iki sürpriz gerçekleşirken beklenmedik misafir bütün her şeyin kaderini değiştirecek.

ece ve mustafa nişanında

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here