Kalbimdeki Deniz 43.Bölümü ile 4 Kasım Cumartesi günü Fox Tv kanalında son bölüm ile devam ediyor. Heyecan, aksiyon bir arada artacaktır.

Gelişmelerde Yosef, İstanbul’a, geri dönmüştür. Mirat, her ne kadar sevinse de Yosef’in, dönüşü birçok şeyin düzenini bozacak ve karakterlerimizin hayatını etkilemeye başlayacaktır.

kalbimdeki deniz 43.bölümYosef, Geri Dönüşü

Deniz’e, karşı mesafeli davranmaya dikkat ederken ev içerisinde huzuru her ne kadar sarsada Deniz, Mirat’ın, değer verdiği her şeye önem verdiğinden dolayı çiftimiz sabırlı olup, Yosef’i, kazanmakla mücadele edeceklerdir.

Yosef, bütün düzenini İstanbul’a, dönüşü üzerine kurarken okula da başlar. Üstelik Ece’nin, aynı sınıfına gitmeye başlamıştır. Mustafa, ise gereksiz kıskançlık krizi ile Ece’le, olan ilişkisini büyük tehlikeye atacaktır.

yosef geri dönüşüŞebnem, Alihan’ın Karşısına Çıkar

Şuan elinde en çok koz bulunan karakterlerden birisi olan Şebnem, artık istediği güce erişmiştir. Her şeyi göze alırken Alihan’ın, mekanına giderek Ece, ile yan yana oturmuştur. Alihan, kızının yanında gördüğü Şebnem’le, büyük şok yaşar.

şebnem alihanınŞirzat, Gerçekleri Öğrenir

Diyar ve Serdem’in, Mirat’ın, hmayesinde yaşadığından artık emin lan Şirzat, önce plan yaparak sonra harekete geçecektir.

şirzat gerçekleri öğrenirAlihan, Turgut’u Kullanır

Turgut, kısa zenginliğinin ardından batmiştir. Fikriye’nin, gözünde de otoritesini kaybederken boşluğa düşer. Alihan, ise bunu kullanarak inanılmaz bir plan yapar. Deniz’in de, başını tehlikeye sokacak bu plan facia ile sonuçlanacaktır.

alihan turgutu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here