Kalbimdeki Deniz 44.Bölümü ile 11 Kasım günü kaldığı en heyecanlı yerinden devam edecektir. Son olaylarda Alihan, Turgut’un maddi çöküşünü kullanarak Mirat’ın, kafeteryasını yakması yönünde bir seçenek sunmuştu. Turgut, ise kabul etmek zorunda kalıp, harekete geçer, ama ateşi çıkartmadan Deniz’in, orada olduğunu bilmemekteydi..

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm yaşanacaklarında heyecan giderek artıyor. Yeni bölümde Mirat, hiç düşünmeden sevdiği kadını ateşlerin arasından alarak kurtarmıştır. Biraz daha geç olsa Deniz’in, hayatı tehlikesi git gide kötüye gidecekti. Alihan, Deniz’in de, kafeterya da olduğunu öğrenince hem kendisine kızar, kıskançlık krizine girer.

Fikriye, Turgut’ta, bir şeylerin olduğunun farkına varmıştır. Kafetaryanın yanmasında parmağı olduğunu düşünür ve haklı da çıkacaktır.

Diyar, Hülya ile Ünal’ın konuşmalarına şahit olmuştur. İçini rahatlatmak için konuşulanları Deniz’e, anlatacaktır.

Deniz, evden taşınmak için hüzünle toparlanırken herkesi mutlu edecek bir haber gelecektir.

Mustafa, Yosef’e, kıskançlığından dolayı yaptığı hatayı özür ile telafi etmiştir. Ece’den, bir şansı kaparken Figen’in, yine dolduruşuna gelerek büyük bir hata daha yapacaktır.

Serdem ile Diyar, için bütün engeller ortadan kalkmıştır. Nihayet kendi mutlu yuvalarını kuracaklarken Şirzat’ın, peşinde olup, Hülya’da, kaldığını öğrendiklerini bilmemektedirler. Onları büyük felaket bekliyor olacak!

kalbimdeki deniz 44.bölüm 11 kasım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here