kalbimdeki deniz 47.bölüm fragmanıKalbimdeki Deniz 47.Bölüm Fragmanı konunun devamında yayınlandı. Kalbimdeki Deniz yeni bölümü ile 2 Aralık Cumartesi günü devam edecek. Deniz’in, düzenlediği akşam yemeğinin davetsiz misafiri Raşel’in, geri dönüşü ortalığı fena karıştıracaktır. Çiftimizin ilişkisine güç katarken, ama olayların dengesini değiştireceğe benziyor. Yosef’in, Ece’den hoşlandığını açıklaması ile beraber Mirat, her ne kadar tavırlı olsa da Yosef, artık Ece, uzak durmak istemiyor. Yine farklı heyecanlarıla kalbimizin nabzını hızlandıracak Kalbimdeki Deniz Fragmanı yayınlandığında buradan paylaşılacaktır.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Alihan ve Hülya Deniz’le görüştüğü için Şebnem’in üzerine giderlerken, Şebnem yavaş yavaş ikisini de tava getirmeye başlar ve planlarının ilk aşamasını gerçekleştirir. Yosef Ece’ye hissettiklerini anne ve babasıyla paylaşır ama destek göremez. Mirat ise Raşel’den Yosef’le ilgili bir sırrı öğrenir ve yıkılır. Yosef’in duygularından habersiz Ece, Mustafa’yı yüksek lisans arkadaşı Melisa’dan kıskanmaya başlar. Ozan’ın velayetini almak için açtığı dava, Alihan ve Ece’nin arasını açar. Deniz davaya karşı eve dön çağrısını reddettiği Alihan’ı, Mirat’a borcunu ödemesi için tehdit eder. Fikriye ise Alihan’a beklemediği bir hamle yapar. Mirat, Nejat ve gençlerin yardımıyla kafesini onaran Deniz’in çiftlikte verdiği teşekkür yemeğinde, şok edici sürprizler onları beklemektedir.

3 YORUMLAR

  1. sakın miradla denizin aşkını yok etmeyin ve iki kardeş olacak olan josef ve eceyi sevgili yapmayın tamam yapımcılar diziyi yapan ancak çünkü bizim türk milletinin aile yapısına uygun değildir diziyi severek izliyoruz ailece

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here