Ozan’ı, bekleyen tehlike nedir? Kalbimdeki Deniz kahramanlarının serüveni 48.Bölümü ile 9 Aralık Cumartesi Fox Tv kanalında saatinde buluşmayı sürdürüyor.

Alihan’ın, Ozan’ın velayetini alma inadı oğlunun travmasıyla boğuşmasına sebep olur. Deniz, Ozan, iyi olması için elinden geleni yaparken en büyük destekcisi yine Mirat, olmuştur.

Deniz’in, omuzunda ki yük giderek artarken kendi içinde verdiği savaşa eklenilen Raşel’e, karşı ön yargılı hata da bulunması Yosef ile olan ilişkilerinin güveninin sarsılmasına neden olacaktır.

Ece ile Mustafa’da, kıskançlık krizleriyle boğuşurlarken onlarında ön yargıları birbirlerine mahçup olacak olayları seyrinde yaşanmasına neden olacaktır.

Ünal’ın, kalbini kazandığı Hülya’ya, yaptığı sürpriz ikilinin hayatlarında önemli bir karar vererek atmalarına neden olacak.

Alihan, yeni planında köşkte ki ilişkileri bozmaya yöneliktir. Başarılı da olacak, ama Ozan’ın, başı büyük beladayken Yosef, onu kurtarmak için harekete geçerken kendisini İnşaat’ın en üst binasından düşmüş olarak bulacak. Yosef, ölecek mi?

kalbimdeki deniz 48.bölüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here