kalbimdeki deniz 53.bölümMirat, Ozan’ı, kurtarmak için gizlice girdiği Alihan’ın, evinde büyük kargaşa yaşanmıştı ve sonunda ise Alihan’ın, silahını Mirat’ın, kafasına dayamış ve bölüm bitmişti. Kalbimdeki Deniz 53.Bölümünde yaşanacakları merakla beklerken Deniz ile Ece’de, eş zamanlı Alihan’ın, evine giderek Mirat’ı, kurtarmak isterler ve o sırada ise ateş sesi duyulur. Patlayan silahtan Ozan  Mirat, Alihan mı zarar görecektir?

Hülya, Şebnem’in, son adımından sonra giderek köşeye sıkışırken Deniz, ile hiç beklemediği bir yüzleşme yaşar ve yaptığı kötülükleri yüzüne vururken olay yerinden kaçmaya çalışırken araba kazası yaşar. Kendi ve bebeğinin hayatı tehlikeye girecektir.

Raşel, ise İzak’la, şirket hisseleri karşılığında bir anlaşma yapmaya karar verir. Eski eşinin her ne kadar anlaşma yapılmayacak birisi olsa da mecbur kalarak herkesin hayatını etkileyecek olayları tetikleyecektir.

Fikriye, kızının intiharı ardından Figen’e, sahip çıkar ve moralini yükseltmek için ona bir söz verir. Beraber Deniz ve Ece’nin, hayatını mahvetmek için güçlerini birleştirme!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here