Kalbimdeki Deniz 3 Şubat Cumartesi gününde son bölümünün özetine geçmeden önce Mustafa’nın, fedakarlığı ve vicdanının sınavına yenik düşerek aldığı karar bütün herkesi üzmüştü. Duygu yüklü veda ile Batuhan Ekşi‘nin, emekleri için teşekkür etmeliyiz.

Yeni haftasıda ki gelişmelerde ise Hülya’nın, acımasızca planlarıyla başlayacağız. Şebnem’e, kurduğu tuzakta intikamını almış ve onu komaya sokmuştur. Yataktan tekrar kalkıp, iyileşmesi sadece bir mucizedir. Şimdik hedefte olan ise Deniz’le, çoçuklarıdır. Yaşadığı acıyı daha büyüğünü yaşatmak için  çıkarttığı yangında herkesin canına kastederek, ne kadar gözü döndüğünü gösterir. Olay yerine yetişen Mirat’ın, kahramanlığıyla kurtulsalarda Hülya, artık kahramanlıklarından bıktığı Mirat’ı, hedef haline getirir.

Fikriye, ise Cemile’nin, evini satmıştır. Turgut’a, kamyonun borcunu ödemesi için gerekli parayı verir ve Turgut’un, büyük hatası yine Fikriye’yi, darmaduman edecektir.

Raşel, Ece’ye, sergilediği kaynanalık tavırları ise ev halkı içinde büyük gerginlikler yaratırken, gelecek olan felaket öncesi hazırlıktır ve artık Raşel’in, geçmişte sorumlu olduğu hatalarının hesap verme vakti gelmiştir.

kalbimdeki deniz 55.bölüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here