kalbimdeki deniz 56.bölüm fragmanıKalbimdeki Deniz 56. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 10 Şubat Cumartesi günü Hülya’nın, akıl almaz planı ile hareket edeceği son bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz. Deniz’i, can evinden vurması için artık Mirat’ı, hedef alması gerektiğini anlamıştır. Bu sefer ki adımı ise Mirat’ın, canını yakmaya yönelik olacaktır. Fikriye, hırsı ve içini kaplamış olduğu kötülüklerden ötürü hayatı iyicene derine batmaya devam eder. Ece ile Yosef’in, yeni sınavı ne?

Yeni olaylarla Kalbimdeki Deniz tanıtımını sizlerle buluşturacağız.

11 YORUMLAR

 1. 55. Bölümde çekim hatası buldum.Hülyanın evi yaktığı sahnede aile masada yemek yiyor.Ozanın uykusu geliyor ve Deniz ile ikisi yukarıya çıkıyor.Ancak daha sonra helva dağıtmaya gelen Figen pencereden baktığında Ozan ile annesi hala aynı pozisyonda masada yemekteler.

 2. 55bölümde biraz saçmalık var ev yanarken karşı eve yanık kokusu gidiyor ve bunlar hala dışarı çıkamıyor lar kapıya yakın yerde olmalarına rağmen. İkincisi de miratın kaza anı onun gibi uyanık ve iyi sürücü olan biri kamyonet ten kurtulamıyor ve gitmeye devam ediyor

  • Saçma sapan bir hal aldı dizi,kalp nakli olan yusuf, 7. Gün mezarlıkta Mustafaya teşekkür ediyor,hiç mi bir sağlık görevlisinden bunlarla ilgili bilgi alınmaz,nasıl senaryo,nasıl seyircinin aklına saygısızlık.Güzel başlayan her dizi uzadıkça saçmalıyor.

  • Saçmalıklar diz boyu.kalp nakli olan yusuf 7.gün ayakta..ne kadar cahilce yazılmış senaryolar.Aklımızla dalga geçiyorlar.

  • Aynen katılıyorum. Artık seyirciyi aptal yerine koymayın ya. İyiki bir dizi tutuluyor hemen onu kendileri sabote ediyor. O hayat benim de de cılkını çıkardılar izlemeyi bıraktım. Bunu da aynı şekilde saçma sapan uzatmaları oynuyorlar. Artık karar verdim hiçbir Türk dizisini izleyemediğim.

  • ARKADAŞIN GÖRÜŞÜ DOĞRU EVİ 2 BİDON BENZİNİ DIŞARIDAN DÖKÜYOR O YANGINDA ALEV İÇERİ SADECE CAMDAN VE PENCERENİN KASASI YANMADAN ALEV İÇERİ GİRİYOR KİM OLURSA OLSUN KAMYONETİN YANINA O ŞEKİLDE DEFALARCA KONTEYNIRA ÇARPTIĞI HALDE O KAMYONDAN HIZ KESİP KURTULUR FİLMİ İZLİYORUZ BU ŞEKİLDE HATALAR OLMASIN İZLEYİCİYİ KAYBEDER LÜTVEN

 3. Çok bostan oldu artık izleniyor mustafa öldü ni Çin kendisini feda etti ece için yaş bile tutmadı

 4. Dizide okadar yanlışlıklar var ki bu Hülya yapmadığı kalmadı ali hanı dolandırdı bankayı dolandırdı bu dizide polislere resmen hakaret var kadının çevirmediği dolap kalmadı ama elini kolunu sallayarak hala kötülüklere devam ediyor hiç bir kötülük bu kadar aleni yapılıp ve hiç bir şey olmamış gibi devam edemez nerede polis istihbarat mobese kayıtları cinayet masası bu dizide polis yok anlaşılan artık bu hafta son Hülya hak ettiğini almasa izlemeyeceğim

 5. Hiç kimse izlemesin arkadaşlar yayından kaldırılsın Bu dizi kim üçün veriyolar bizim üçün deyilmi neden o zaman yazdıglamızı ciddiye almıyolar izlemeyin kardeşlerim belki akıları başlarina gelir.Mustafa öldüya bu dizi benim için bitdi.Yosefi görmek istemiyorum..yaziklar olsun ama haklılar bizi aptal yerine koymaya enayi yerine koymaya biz salak kimi izliyoruz onlar para kazanım bizimle alay ediyolar yeter artık ben enayi diyilim onlara para kazandırmıcam reytinkleri düşsün yayından kaldırılsın.
  Bu dizin yeni adı Kalbimdeki nifret bu diziye bu ad yaraşar

 6. Cok sevdiğim bir diziydi sevieln karakterleri kolay öldürüyorlar.ama kotuler hep duruyor ve senaryoda gercekten sacmaliklar var yazilanlari ve seyirci yorumlarini okusunlar ben ilk defa gecen hafta bakmadim basini izledim hastaneden direk mezarlik sahnesine gecisi gördüm begenmedim izlemeyi biraktim.merak ediyordum Mustafa öldü madem neler oldu Miradin konusmasindan sonra ….hastanede yasananalar neydiiii olmaliydi bu sahne

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here