Sevilen dizi Kalbimdeki Deniz 6.Bölümüyle 26 Kasım Cumartesi bütün heyecanı, sürükleyiciliğiyle devam edecektir. Deniz’in, evi terk etmesi ve Mirat’ın yeniden dönme isteğine ne cevap verecektir?

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-1

Mirat, ne yaptıysa Deniz’i ikna etmeyi başaramamıştır. Yeni evinde aldığı kararıyla geri dönmeyi düşünmeyerek, artık tek başlarına ayakta durmanın daha iyi olacağı kaanatına varır.

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-2

Yaşananlardan kendisini sorumlu tutmaya başlayan Mirat, herkese karşı tepkilidir. Kendisini tek iyi hissedebildiği yer mesleğini yaptığı ve At’lara olan sevgisiyle rahat hissetmektedir.

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-3

Mahallenin karşısına çıkarak tepkisini koyacaktır. Hatalarını yüzüne vururken temiz kalpli, zor durumda olan birisine davranışlarından dolayı kınayacaktır. Olayı çıkaranlar vicdanların sınavını verecektir.

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-4

Diyar, evi terk eden Deniz ve ailesinden sonra daha rahat olabileceğini düşünmektedir.

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-5

Cemile, mahalleyi kışkırtmalarından ötürü büyük pişmanlık, utanç duymaya başlarlar. Fikriye, için ise büyük sürpriz beklemektedir. Kapı da onun hayatını değiştirecek birisinin geri dönüşü olur.

kalbimdeki-deniz-6-bolum-fotograflari-6

Evinin kalabalık olmasına alışan Mirat, iyicene sessizliğe bürünmüştür. Deniz’in, yeni evinde yaşayacağı daha berbat olaylar yeniden eve dönüş şansı olacaktır. Elini bir kere daha uzatarak sonunda herkesi bekleyen büyük sürprizler gerçekleşecek. Hülya, yeni planlar kurup, entrikalarına asla son vermeyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here