kalbimdeki-deniz-6-bolum-reyting26 Kasım Reyting analizleri elimize ulaştı. Yine Dizimizi zaferiyle sonuçlanan yeni hafta da haliyle bu durum Kalbimdeki Deniz hayranları olarak bizlere hem sevdiğimiz dizinin zirvenin adı olması gurur vererek, ayrıca sevindirmiştir. Anlaşılan 1. Sırayı artık bizim dizimiz tescilledi gibi duruyor. Üstelik Cumartesinin diğer projeler bakımından zorlu gün olmasına rağmen dizimizin ön sırada yer alması onun kalitesini, değerinin yüksek olduğununda en iyi ispatıdır. Özellikle televizyon severler ise henüz olumsuz yorum yapanını dahi göremedim, gerçekten ekibi kusursuz bir proje ürüttükleri için tebrik edip, onlara motive yorumlarımıza daha fazla yer vermeliyiz. Sosyal medyadan sürekli desteklerimizi belirterek daha uzun soluklu Kalbimdeki Deniz Dizisi için büyük katkı da bulunabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 26 Kasım İzlenme Oranı Sonuçlarına Göre 6.Bölüm Reytingi:

Total: Yani Cumartesinin Türkiye, kategorisinde en fazla izlenilen oranlarına sahip olmayı başarırken ilk sırada tamamladı. Rating: %6.67, Share %16.18 gibi oran sonuçlarıyla rakiplerini geri de bıraktı.

Abc: Klasmanında yine aynı performansı göstererek tahta oturma başarısını göstermiştir.

Sizce projenin bu kadar sevilme nedeni nedir? Biraz da sevenlerin ağzından bunu duymak istiyoruz. Bizce öncelikle samimi konusu ile içimizi ısıtan karakteriyle bütün duyguları yaşatması en çok sevdiğim özelliğidir.

kalbimdeki deniz 26 kasım abc sıralaması
kalbimdeki deniz 26 kasım abc sıralaması
kalbimdeki deniz 26 kasım ab kategorisi
kalbimdeki deniz 26 kasım ab kategorisi
kalbimdeki deniz 26 kasım total sıralaması
kalbimdeki deniz 26 kasım total sıralaması

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here