Kalbimdeki Deniz Yeni Bölümü, Kalbimdeki Deniz 8.Bölümünde (10 Aralık Cumartesi) Neler Olacak?

Polisler tarafından tutuklanan Deniz’in, nezarette bir gün geçirmesi ailemizin büyük sınavdan geçişine neden olur. Daha önce dediğimiz gibi bazen her şerden bir hayır doğabiliyor. O misal artık birbirlerinin kıymetini daha fazla anlayarak, sıkıca bağlanacaklardır. Özellikle Ece, annesine karşı yaptığı haksızlıkların artık farkındadır ve bunu düzeltmek için çaba göstereceğinin sözünü vererek agresif kişiliği artık kırılmıştır. Bu sebeple Mustafa’la da, yakınlaşacaklardır.

Fikriye, her zaman ki gibi yeni planların peşindedir. Öncelikle Deniz’e, iyilik yapmış gibi gözükerek arkasından kuyusunu kazar. Diyar’la, Mirat’ın karı, koca olmadıklarını Hülya’ya, açıklamıştır. Bunu öğrenerek Hülya, eline yeni koz geçirerek nasıl kullanabileceği meçhuldür. Üstelik Şebnem’e de, büyük kazık atarak, bütün güçleri eline geçirir.

Alihan, duyduğu vicdan azabı giderek büyümektedir. Deniz, ulaşmaya çalışarak çocuklarından haberdar olmak ister. Bakalım onlara ulaşmayı başaracak mı, yoksa yeni entrika ile Hülya, ona da engel olabilecek midir?

kalbimdeki-deniz-8-bolum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here