Kalbimdeki Deniz Özge Özberk Kimdir, Kalbimdeki Deniz Dizisi Özge Özberk’in karakteri!

kalbimdekideniz-net-deniz

Özge Özberk, Kutsi’nin parneri olacağı açıklanmış, yapımcılar tarafından ise doğrulanmıştır. Kendisi proje için epey heyecanlı olduğunu belirtirken, zaten herkesin siması olarak tanıyacağı isim başarılı kariyer geçmişiyle de dikkat çekmektedir. Oyuncumuz dizinin zorlu kızı olacaktır. Aşk’ın, güzel halini onlarla beraber tadacağımız Kalbimdeki Deniz izle‘de, eminiz çok severek seyredeceğiniz karakterlerimizi yaşayacaksınız. Onun hayatını özetlemek gerekirse pek özellikli yaşama sahip olmasa da saf, güzel karakteri ona yeterince özellik, farkındalık katmaktadır. Böylesine karaktere ise sadece uyum sağlayacak nadir isimlerden bir tanesinin kadromuzda görmek hepimizin içini ısıttığını biliyoruz.

Kalbimdeki Deniz Oyuncuları Özge Özberk Kimdir?

13 Ağustos 1976, yılında İstanbul’da, doğdu. Tiyatro bölümünden mezun olarak uzun süre devlet bünyesinde konsevatuarlarda görev olarak işinin hakkını profesyonel olana kadar sonuna kadar yapmıştır. Geniş Zamanlar, Canım Babam, Hayat Ağacı, sayısız proje geçmişiyle eminiz iyi hatırlayacağınız isimler arasındadır.

Kalbimdeki Deniz Oyuncusu Özge Özberk Fotoğrafları

kalbimdeki deniz oyuncusu özge özberk-1 kalbimdeki deniz oyuncusu özge özberk-2 kalbimdeki deniz oyuncusu özge özberk-3 kalbimdeki deniz oyuncusu özge özberk-4

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here