Pastel Film’in, 2017 Sezon için hazırladığı bomba projesine genç isimin daha Kalbimdeki Deniz projesini kadrosuna katıldı.

kalbimdekideniz-net-ece-karakteri

kalbimdeki-deniz-hazal-adiyaman
Yeşim Ceren Bozoğlu, Kutsi, Özge Özberk, Hakan Eratik gibi başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran yeni dizi Kalbimdeki Deniz Oyuncuları arasına güzelliğiyle öne çıkan Hazal Adıyaman, dahil olmuştur.

Kalbimdeki Deniz Dizisinde Hazal Adıyaman, Sürprizi!

Pastel Film’in, özel projesinin kusursuz olması için sosyal medyanın sevilen isimlerini bir araya getirmeyi başardı. Büyük maliyet ayrılan projenin yeni belirlenen isim Hazal, kadroya katılmasıyla beraber hayranlarını büyük heyecan sarmıştır. Dizi de Deniz, karakterinin büyük kızını canlandıracaktır. En büyük şansı güçlü anneye sahip olmasıdır. Yaşadığı zor zamanlarda ki büyük destekçisi olmaktan öte, en iyi arkadaşı da olacaktır. Ailelerin zor günde beraber nasıl atladıklarının en büyük göstergesi olacak konusuyla seyirciyi kendine bağlayacaktır.

Merakla bekleyişlerimizi sürdürdüğümüz Kalbimdeki Deniz dizisi çekimleri geçen ay başlamıştı. Aksilik olmaz ise Ekim’de ekranlarda olup, genişleyen, sürpriz kadrosuyla yeni fragmanı önümüzde ki zamanlarda yayınlanacaktır.

Hazal Adıyaman, Kalbimdeki Deniz dizisi Ece, karakterini canlandıracaktır.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here