Kalbimdeki Deniz başladığından itibaren seyredenlerine önemli ders vermeyi başaran dizi projelerden birisi oldu. Hayatın zorluklarını Deniz, karakterinin gözünden anlatırken onun yaşadıklarını birer birer içimizde hissettiğimiz zamanlar oldu. Kendimde dahil olmak üzere çevremdeki insanların bir çoğu onun güçlü duruşuna, mücadelesine hayran kaldıklarını belirten yorumlar yapmıştır. Asıl duygulanan kitle ise hayatta neredeyse Deniz’in, yaşadıklarını yaşayanlar olmuştur. Hayat cesur olanları, çalışanları ve en önemlisi de düştüğünde, yeniden kalkmasını bilenleri sevdiğinin en güzel örneğini Deniz’den, öğrendik.

Kalbimdeki Deniz Dizisi hayat bazen sizi okyonusun dibine itse de, en güzel incilerini orada sunar temasını gerçekten başarılı işlemiştir. Ekibimizi çok özledik, Kalbimdeki Deniz 2.Sezon ‘da buluşmayı büyük sabırsızlıkla bekliyoruz.

Takipçilerimize, dizimizin hayranlarına soruyoruz, özellikle bu konuda yorum yapmanız bize büyük motive kaynağı olacağını belirtmeliyiz. Siz ne derler aldınız? Hayatınıza neler kattınız ve en önemlisi de Kalbimdeki Deniz’i, özlediniz mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here