Kalbimdeki Deniz Nerede Çekiliyor Çengel Köy Güzeltepe Mahallesinde Çekimleri süren dizimizin, Türkiye’nin, bir kaç şehrinde kamera karşısına geçeceklerdir. Nevşehir’de, bulunurken ekibimizin uzun maceralarının fotoğrafları burada yer alacaktır.

kalbimdeki deniz nerede çekiliyor
kalbimdeki deniz nerede çekiliyor

Nevşehir’den, İstanbul’a kadar uzanacak dizinin çekimleri başlamıştır. İlerleyen zamanlarda seti ziyaret ederek, sizlere fotoğraflarını göstereceğiz. Kutsi, gibi önemli isimleri barındırması da dizinin kalitesinden şüphesiz beklentilerimizi artırmaktadır. Bunun en büyük göstergesi tabi ki çekileceği mekanlarda gösterecektir. Görselliğin önemini her zaman bu sektörde bahsedilerek, dizilerin sevilmesinde önemli rol oynamaktadır. Kalbimdeki Deniz çekim yerleri olarak İstanbul’un, görülmemiş yerleri belirlenerek, gösterişi arka planda atıp daha fazlasıyla insanlarımıza hitap etmesi için çalışılacaktır. Son zamanlarda adından bolca bahsettiren proje farklı şehirlere de uğranılarak çekimleri sürdürülecektir. Kalbimdeki Deniz izle fragmanı ise İstanbul’da, en özel yer ayarlanarak karşınıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Belki bir gün ekibimizin de uğrayacağı setten fotoğrafları da sizlere sunacağız.

44 YORUMLAR

 1. At çiftliği nerede ismi ne geçmiş bölümleri internetten fox tan izleyemiyorumve sinir oluyorum

 2. Mirat madde Aleminden Mana alemine ulasmis bir insan kalben çok dürüst insanlık olarak çok kaliteli.eee dizide çok halktan Mirat bey arada cuma namazına giTSE dizinin kalitesi ve gerçekliği iki katına cikar

 3. Boyle dizi boyle oyuncu kadrosu olusturan kimse eli opulur. DİNİ programlar da daha etkili bir dizi .

  • İnternetten bakınca Riva Göllü at çiftliği olarak da çıkıyor,acaba orasımı, yoksa sizin bu verdiğiniz adres kesin bir bilgimi biz arkadaşlarla oraya gidicez çünkü yanlış gitmeyelim cevap verirseniz sevinirim.Farida.

 4. Çengelköy güzeltepe mah. Çekimleri izlemek isteyenlere evimde ziyaret edebilirim??? diziyi pek sevmesemde

 5. Gol tarifi alabilirmiyim ben her hafta izliyorum çok beğenerek gelmek istiyorum lütfen aotubuslen nasıl gelebilirim

 6. Yoll tarifi alabilirmiyim ben her hafta izliyorum çok beğenerek gelmek istiyorum lütfen aotubuslen nasıl gelebilirim

 7. Tum yorumlari sabirla okudum oyuncu arkadaşlarimiz birakin işini yapsin surekli nerde cekim adres bunlari arastirmain sevdiginiz sanatcilarin fani olarak size bir tarih veririz toplu halde setmizi ziyeret edersiniz oyuncu koçu

 8. diziyi yeni izlemeye başladım süper sürükleyici.şuan eski bölümlerini izliyorum.çekimlerini görüp oyuncularla tanışmak isterim.Hepsi de kendi rollerini çok iyi yapıyor.sanki rol değilde gerçek yaşıyorlar gibi.
  keşke tanışabilsem oyuncularla

 9. Beğeniyle izlediğimiz ve vakit ayırdığımız tek dizi idi ama senaryo yazarı veya yazarları ağır psikolojik sorun yaşar hâle gelmiş olmalılar ki, son haftalarda felaket sacmaliklarinda nirvanaya ulaştılar. Berbat ötesi hale geldi, yazıklar olsun. Halbuki nihayetinde dizi dir, ne olur makul öykulerle sürdürseniz ve ülkede hiç birşeyin olumlu gitmediği son yıllarda hiç olmazsa tv izlerken üstüste olumsuz böylesi bölumlerle gerilmesek. Çünkü kadronuz zaten gayet güzel ve başarılı insanlardan oluşmuş. Ne diye avantajlı iken kendinizi dezavantajlı hâle soktunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here