Kalbimdeki Deniz Ekim ayı başlayacak bir çok diziden bir tanesidir. Bu sezon yeni diziler arasında büyük yarış olacaktır. Özellikle geçen sezonun en fazla izlenilen kanalı Fox Tv, seyircinin ne istediğini iyi bildiğinden dolayı onlara hitap edecek proje yapmaya daha fazla deneyimli olduğunu ispatlamışlardır. Pastel Film, yapımcılığınında kalitesini şüphesiz bilmektesiniz. Önceki projelerinde başarılarını göz önüne alırsak Kalbimdeki Deniz Dizisi içinde ayrı kalite, önem göstereceğinden eminiz.

kalbimdeki-deniz-reytingGün tercihi kusursuz olmalı. Yeni başlayan diziyi eğer köklü diziler arasında ki günü tercih ederseniz bu iş başlamadan bitmesine dahi neden olabilecektir. Onun adına ekibimize buradan seslenerek kitlesine daha hitap edebileceği günü kesinlikle seçmek zorundadırlar. Kutsi, gibi zengin kadroya sahip iddaalı dizinin reyting sıralamasında en azından kanalını tatmin edebilecek kadar sonuç çıkartmalıdır.

Kalbimdeki Deniz izle bir şans vermenizi şimdikten öneriyoruz. Nedeni ise eğer seyredilip, beklentileri karşılarsa size soluksuz seyir keyifiyle, sıkmayan senaryosuyla birleştirilerek bir kaç sezon dahi sürebileceğinin garantisini vermekteyiz. Dizi başladığında seyirciyi etkileyebilmeyi başarabilecek midir? Merakla yeni sezonu, reyting savaşını takip etmeyi bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here