Fox Tv’nin, iddialı yeni dizisi Kalbimdeki Deniz Yayın Tarihi belirlenmiştir. 1.Bölümüyle 22 Ekim Cumartesi günü 20:00’da, ekranlara merhaba diyecektir.

kalbimdekideniz-net-yayin-tarihi-belli-oldu

Daha öncesinde yaptığımız tahminde haklı çıktığımızı görerek, bugün kanalımız tarafından açıklanan başlama tarihinin günü olarak Cumartesi belirlenmiştir. Böylelikle Rüzgarın Kalbi yerine yayınlanacak dizimizin başlangıçında iyi performans sergileyerek, gönlünüzde ki tahta yerleşecektir. Türkiye, televizyon severlerin tam sevebileceği konuya, karakterlere, en önemlisi de oyuncularına sahiptir. Dram’ın öte bir Annenin, evlatları için güçlü durması gerektiğini, hayatla nasıl mücadele edebileceğini hikaye haline alan dizimizin derin konusunda beğenilerinizi kazanacağından eminiz.

Pastel Film Kalbimdeki Deniz dizisine büyük emekler verildiğini, bütün ekibinin yoğun çalışmaları ardından ekranlarda buluşma heyecanını yaşadıklarını belirtmiştir. Haklı heyecanın tek sebebi ise bu kadar emeğin boşa çıkabileceği korkusundan kaynaklanmaktadır. Hayranlarımızında desteğiyle Kalbimdeki Deniz uzun soluklu proje olabileceğine inanmaktayız. Çevrenizde ki insanlara başladığı haberini yayarak herkesi cumartesi günü Fox Tv, ekranlarında buluşturalım. Böylelikle ilk iyi başlangıç sergileyebilirsek, sizleri daha kaliteli dizi bekleyeceğinden emin olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here