Eylül, ayına girmemizle beraber dizi sektöründe de yeni sezonun başlamasına yavaştan yakınlaşıyoruz. Özellikle geçen sene büyük başarı yakalayıp, belli kitleyi elinde tutmayı başaran Cumartesi günlerinin reyting rekortmeni olma başarısını sonuna kadar gösteren Kalbimdeki Deniz 2.Sezon da yine damgasını vuracaktır.

Peki, 2.Sezon da ne gibi değişiklikler olacaktır? Öncelikle Mirat ve Deniz, artık aşkını herkese ilan etmiş, bilinmektedir. Diğer taraftan ise kötü karakterler de özellikle Artun, büyük bozguna uğramıştır. Asıl kilit noktalardan birisi bu sefer Alihan, olacaktır. Büyük yalanın içinde olduğunu çözdüğü zaman Şebnem’den, kurtulmuş ve çoçuklarına geri dönmeyi kararlaştırmıştır.

Alihan, sadece çoçuklarının gönlünü almak değil kendi kararlarıyla kaybettiği aileyi yeniden yaratmak istiyor. Deniz, için tamamen bitse de, çoçuklarının babası olduğundan geri dönüşüne saygı duymaktadır. Alihan’ın, yeniden onu kazanmak için türlü entrikalar çevireceğinin farkındayız. Oyuncu kadrosunda değişiklikler olacağını yeni katılacak isimler sizleri yeni sezonda büyük sürprizler bekliyor olacak. Hepsini zamanla bilgilendirmeyi sürdüreceğiz.

Fox Tv kanalının en beğenilen, hayattan önemli dersler veren dizisi Kalbimdeki Deniz yakında yayın tarihi belli olacaktır!

kalbimdeki deniz 2.sezon neler değişecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here