Sebahat Kumaş Kimdir? 1989 Yılında, İzmir’de dünyaya gelen başarılı, genç oyuncumuz eğitiminin temelini de memleketinde atarak ilkokul, ortaokulu orada tamamlamıştır. Ardından Eskişehire, yerleşerek Anadolu Üniversitesinde Fotoğrafçılık, Kameraman okumuştur. Her zaman hayalinde oyunculuk yapmak isterken, eğitiminden önce fotomodellik yaparak geçimine biraz katkı sağlamıştır.

kalbimdekideniz-net-diyar

Ekol Drama Alya Algan’dan, oyunculuk dersleri alarak sonunda hayaline bir adım atmayı başarmış, oyunculuk kabiliyetini geliştirmiştir. Böylelikle kısa zaman içerisinde yapımcıların dikkatini çekerek İlk oyunculuğuna adımını Arka Sıradakiler, projesiyle atarak günümüze gelmeyi başarmıştır. En dikkat çeken projesi Karagül, olarak adını böylelikle duyurmuştur.

Son olarak ise Kalbimdeki Deniz Dizisi Diyar, karakterini canlandıracaktır. Ağır duygular besleyen karakterinin aile, töre geleneklerinden kaçmış, kendini bambaşka geleceği doğru atarken diğer oyuncularımızın hayatına birden bire girecektir.

Rol Aldığı Diziler:

Arka Sıradakiler

Adanalı

Bahar Dalları

Öğretmen Kemal

Muhteşem Yüzyıl Karagül

kalbimdekideniz-net-kalbimdeki-deniz-sebahat-kumas-kimdir

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben kalbindeki deniz haftasonu izliyorum ben bunlar çok seviyorum ama diyar öldü 😔😔😔 ama ben diyar çok sevdim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here